Messages

Home Login Logout
تجارت آنلاین

چگونه کسب و کار خود را معرفی کنیم؟

آیا کسب و کاری دارید که برای معرفی آن به بازار نیاز به مشاوره دارید؟ اگر چنین است با ما باشید.

بسیاری از کسب و کارها وجود دارند که تمایل به بازاریابی و تبلیغات از طریق اینترنت را دارند و در این کار موفق نمی‌شوند. یکی از مهمترین دلایل این موضوع این است که مخاطبین اینترنتی بدون محدودیت زمانی و مکانی از امکانات استفاده می­‌کنند و در بسیاری از مواقع ممکن است مخاطب هدف یک کسب و کار محلی نباشند. همین موضوع باعث خواهد شد که اینگونه کسب و کارها به نتیجه مناسب در این زمینه نرسند، در این مقاله به مواردی خواهم پرداخت که به این‌گونه کسب و کارها کمک می­کند تا بتوانند خود را بیشتر به مخاطب هدفی که دارند معرفی کنند و فروش خود را افزایش دهند.

برای خود سایت اینترنتی راه اندازی کنید.

بدون داشتن سایت اینترنتی نمی­‌توانید بازاریابی مؤثری انجام دهید، انرژی بازاریابی شما تحلیل خواهد رفت و اثربخشی مناسب را نخواهد داشت. سایت اینترنتی لازمه‌ی تبلیغات و حضور در اینترنت است و بهتر است که تمام فعالیت‌های تبلیغاتی که در بستر اینترنت انجام می­‌دهید را به سمت سایت خود هدایت کنید و در سایتی که دارید تعامل و ارتباط نزدیکی با مخاطبین خود ایجاد کنید.

خوشبختانه شرکت‌های زیادی در این خصوص هستند که می‌توانند به شما مشاوره داده و سایت شما را با کمترین هزینه راه‌اندازی کنند. شرکت ویکس در خارج روش‌های نوینی در ارائه خدمات سایت ارائه داده است. در داخل ایران نیز شرکت ویراوب، وبزی و برخی شرکت‌های دیگر هستند که خدمات نوینی مشابه با ویکس در زمینه سایت ارائه می‌دهند و سایت شما را ظرف چند روز راه‌اندازی می‌کنند و شما می‌توانید فعالیت‌های خود را از طریق سایتتان دنبال کنید. 

ممکن است در زمینه‌ی راه‌اندازی سایت اطلاعات کافی نداشته باشید. اگر نیاز به مشاوره‌ی رایگان دارید می‌توانید با کارشناسان ویراوب تماس بگیرید و با آن‌ها مشاوره کنید.

استفاده از روش‌هایی مانند صفحه فرود، بازاریابی ایمیلی و ایجاد باشگاه مشتریان نیز می‌تواند بسیار مفید باشد.

تجارت آنلاین

راه‌‌اندازی صفحه کسب و کار یا Company page

صفحه کسب و کار چیست؟

صفحه کسب و کار یا Company page یک صفحه‌ی اینترنتی است که به شما این امکان را می‌دهد که کسب و کار خود را معرفی کنید. اطلاعات کاملی از خدمات یا شرکت خود را می‌توانید در آن صفحه قرار دهید و خود را به طور کامل معرفی کنید. افراد زیادی همه روزه در حال جستجوی نیازمندی‌های خود در اینترنت هستند. با ثبت اطلاعات کسب و کار خود در قالب صفحه کسب و کار می‌توانید فرصتی را برای خود فراهم آورید تا بیشتر دیده شوید.

چگونه می‌توانم صفحه کسب و کار را برای کسب و کارم راه‌اندازی کنم؟

این کار بسیار ساده است. شرکت‌های زیادی هستند که اطلاعات کسب و کار خود را به آن‌ها می‌دهید و آن‌ها صفحه کسب و کارتان را طراحی می‌کنند. هزینه این کار نیز بسیار اندک است. سایت‌هایی مثل لینکدین و کتاب اول سایت‌های خوبی در این زمینه هستند اما کار کردن با لینکدین تا حدودی نیاز به تجربه و مهارت خاص خود را دارد. کتاب اول سایت خوبی است اما مقداری هزینه دارد. 

ویراوب این کار را به صورت رایگان برای شما انجام خواهد داد. و از آن بهتر که به شما این امکان را می‌دهد که خودتان صفحه کسب و کارتان را طراحی کنید و هر وقت که دوست داشتید آن را تغییر نیز دهید. کلیپ‌های آموزشی نیز در این زمینه تدارک دیده است که نحوه‌ی ویرایش اطلاعاتتان را به شما آموزش خواهد داد.

در زیر چند نمونه از صفحه‌های معرفی کسب و کار طراحی شده در ویراوب را می‌توانید ببینید. 

http://radfilter.viraweb123.ir
http://rikhtegari-alav.viraweb123.ir
http://abrasani-arian.viraweb123.ir
http://rikhtegari-choopan.viraweb123.ir

شما نیز می‌توانید همین امروز با ویراوب تماس برقرار کنید و صفحه کسب و کار خود را ایجاد کنید.

LocalTheme

Help

سوالی دارید؟ با ما مطرح کنید !پشتیبانی آنلاین است.در حال حاضر پشتیبانی غیرفعال است.با تیم ویرا وب صحبت کنیدبا تیم ویرا وب صحبت کنید